OWNCRAFT.EU

Data: 13.11.2019

Czy chciałbyś wiedzieć jak zostać administratorem na serwerze OwnCraft?

Miałem przerwę od klocków z powodu że poprostu mi się znudziły, żaden serwer nie zachęcał niczym mnie ani nie było ludzi fajnych. Od jakiegoś czasu powróciłem znów do sześcianów gdzie z chęcią budowałem na działce, pisałem oraz rozmawiałem z ludźmi nawet do późnych godzin nocnych. Serwer Symi'ego powszechnie kojarzonego jako wszech mocny YouTuber oraz Pana Riona. Wbiłem na ich serwer z myślą może to tutaj wreszcie mnie coś zachęci i natchnie, abym zagrał i wiecie co? Zostałem przesiaduje 70% wolnego czasu, atmosfera na serwerze jest o dziwo miła gracze zachęcają do gry administracja pomaga. Możecie pomyśleć, że się sprzedałem [???] nic bardziej mylnego. Pomoc jaka była mi dana oraz cierpliwość administracji do moich pytań, które przykłady napisałem poniżej to podziw, że też mnie nie zbanowali.


A oto kilka moich durnych pytań:
  • Czy serio warto grać tutaj?
  • Ile jest tutaj osób w dzień?
  • Można pogadać z wami, bo nudzi mi się ?
  • Dodacie do sklepu bloki śniegu oraz grafit?

Proszenie i dodanie itemów do sklepu nie miały końca. Ciągle ktoś musiał wbić na serwer i spełnić moja zachciankę. Zdziwił mnie fakt, że oni troszczą się o każdego gracza z osobą i chcą mu pomóc. Na kilku serwerach dostałem bana za zadawanie głupich pytań gdzie pierw spytałem "Chętnie pomagacie?" Odpowiedz padła "Tak" po czym chyba ich zaczynałem irytować i się źle skończyło. I w ten sposób musiałem szukać kolejnego serwera. Zachętą dla mnie, aby tutaj grać, są nagrody za to, że ktoś przyłoży się do swojej pracy na działce coś czego innym często brakuje. Na przykład ostatnio był taki dzień jak Halloween i odziwo był konkurs za najbardziej upiorną działkę gdzie spora część graczy się postarała do tego.


Inspiracji nie brakuje i każdy coś znajdzie w tym taki wybredny na gdzie musi wszystko pasować...


I jak narazie gra mu się przyjemnie nie natrafiłem na toksycznych ludzi oraz administracja dalej mnie nie zbanowała i chętnie pomagają oraz odpowiadają na tak wysokie IQ pytania zadane przeze mnie że szok :joy:. A co ciekawsze było ostatnio rekru, ja jestem osobą, która chętnie pomaga tak też napisałem podanie z myślą że będę mógł dołączyć do nich. Tak też się stało, byli bardzo wyrozumiali gdyż mam lub nie długo miałem kursy i nie byłem zbytnio aktywny lecz dostałem szansę. Staram się i pokazuje, że jestem wart. Tak też każdy może się zachować jak taki mini admin, chodzi mi tutaj bardziej oto aby mieli cierpliwość i pomagali, byli uczciwi nie wiadomo kiedy przyjdzie szansa do nich jeśli są w głowach takie plany. Więc warto się starać, też zaczynałem jak taki mini admin. I to, że nie można kogoś zbanować nie jest problemem, ponieważ można mu to wytłumaczyć dlaczego źle postąpił. Jestem zadowolony ze tak się to potoczyło co dało mi jeszcze większe chęci do gry. I zachęcam również was do zagrania tutaj oraz zostania takimi mini adminami.


Pisał: kacp_er11